GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Värmefat 14908278
nr 1490 8278
Värmefat
1800-tal, Kanton, Kina, nagg. Diameter: 25 cm
Kondition: spricka/ sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:43:08
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr